• Oto nasz dzień w przedszkolu

•

5:30 - 8:00       - Schodzenie się dzieci.Zabawy indywidualne i grupowe w kącikach zainteresowań. Zabawy ruchowe.

8:00 - 8:15       - Czynności porządkowo-gospodarcze.

8:15 - 8:45       - Śniadanie.

9:00 - 10:00     - Zajęcia edukacyjne organizowane przez nauczyciela wyzwalające aktywność dzieci w różnych sferach rozwoju.

Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Realizacja programów innowacyjnych

opracowanych przez nauczycieli.

10:00 - 11:30  - Zajęcia dodatkowe i twórcze. Pobyt na świeżym powietrzu: spacery, gry i zabawy organizowane oraz inspirowane przez dzieci.

11:30 - 11:40  - Czynności samoobsługowo-gospodarcze. Przygotowanie do posiłku.

11:40 - 12:10  - Obiad.

12:10 - 13:30  - Toaleta. Leżakowanie - dzieci młodsze

Odpoczynek poobiedni ( słuchanie muzyki relaksacyjnej, słuchanie czytanych przez nauczyciela bajek ),

zabawy dowolne, wyjście do ogrodu, zajęcia dodatkowe - dzieci starsze

13:30 - 13:45  - Czynności samoobsługowe porządkowo-gospodarcze i higieniczne, przygotowanie do podwieczorku.

13:45 - 14:00  - Podwieczorek

14:00 - 16:30  - Zabawy zorganizowane lub dowolne. Indywidualna praca stymulująca lub korekcyjno-kompensacyjna.

Kontakty indywidualne z rodzicami.

Rozchodzenie się dzieci

Możemy już iść do domu. Jutro znów się spotkamy!